Meble kuchenne na wymiar

Najlepszym rozwiązaniem w zakresie urządzenia kuchni, która spełni Państwa marzenia są meble kuchenne na wymiar, idealnie dostosowane do kształtu i rozmiaru pomieszczenia oraz Państwa indywidualnych potrzeb.
Kuchnię swoich marzeń, razem z naszymi specjalistami, mogą Państwo zaplanować w trzech prostych krokach:

Krok 1 – Wybór stylu. Mogą zamówić Państwo u nas meble kuchenne w stylu klasycznej elegancji, meble stylowe oraz nowoczesne, designerskie rozwiązania. Do wyboru mamy wiele materiałów, które z całą pewnością zaspokoją Państwa potrzeby, takie jak: drewno, płyta laminowana, płyta MDF, szkło, fornir oraz lakier. Kształt, styl i kolor Państwa mebli zależy tylko od Państwa potrzeb i wyobraźni. Firma Darmi jest w stanie zrealizować każde zamówienie.

Krok 2 – Opowiedz nam, czego potrzebujesz.Pomagamy naszym Klientom w stworzeniu idealnego planu kuchni. Wystarczy, że po prostu opowiedzą nam Państwo o swoich potrzebach. Realizacja, materiały i akcesoria zostaną przez nas dostosowane do Państwa możliwości finansowych i upodobań. Zaplanujemy system przechowywania produktów, naczyń i akcesoriów. Zadbamy o to, aby Państwa kuchnia była nie tylko ładna, ale również funkcjonalna. W tym celu dopasujemy do projektu mechanizmy, takie jak: zawiasy, prowadnice do szuflad oraz specjalne systemy zamykania cargo, które ułatwiają korzystanie z szafek. Planując meble kuchenne uwzględnimy kształt i rozmiar pomieszczenia, dzięki czemu korzystanie z kuchni będzie bardzo wygodne.

Krok 3 – Ciesz się kuchnią swoich marzeń.

Nasze realizacje: