O nas

Zgrany zespół
Nasz zespół tworzą ludzie o różnych profesjach i zainteresowaniach – architekci, projektanci wnętrz i wykonawcy. Łączy nas jedno – do pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zrealizowane projekty cieszą nas wszystkich tak samo, są efektem wspólnej, twórczej aktywności.

Szukasz pomocy w wykończeniu mieszkania, nie masz czasu na jeżdżenie po sklepach, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś. Urządzamy wnętrza „pod klucz” – projektujemy, wykańczamy i wyposażamy. Wszystko to w terminie, w ramach ustalonego budżetu i z dbałością o najwyższą jakość.

 

Wykończenia wnętrz

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy remonty i wykończenia wnętrz domów, mieszkań, lokali użytkowych w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy gotowi sprostać nawet tym najbardziej wymagającym. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i terminowość oferowanych przez nas usług Indywidualne podejście do każdej z powierzonych nam prac spraw sprawiają, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Projektowanie

„Projekt dla Ciebie”
od tego hasła rozpoczęła się nasza przygoda z projektowaniem mebli oraz aranżacją nawet najbardziej wymagających wnętrz.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży meblowej, naszym klientom możemy zaoferować :

– wizualizacje oraz projekty mebli oraz wnętrz na najwyższym poziomie,

– schematy przyłączy i mediów.Nasze realizacje projektowe:

Sufity napinane

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem oraz montażem nowatorskich sufitów napinanych. Rozwiązania te charakteryzują się dużą niezawodnością oraz trwałością. Możliwość szerokiego zastosowania sufitów napinanych czyni je uniwersalnymi a jednocześnie niepowtarzalnymi. Bogata gama kolorów i wzorów stwarza pole do popisu dla projektantów i pozwala na realizację różnorodnych koncepcji. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju!

Meble na wymiar

Chcemy Państwu zaoferować meble najwyższej jakości, wykonywane wedle wspólnie ustalonego projektu. Każde zlecenie dostosowywane jest indywidualnie do klienta co gwarantuje satysfakcje i zadowolenie. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim stażem. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej branży.